Şu anda InatBox APK’sının birden fazla sürümünün listelendiği indirme sayfasındasınız. Yeni eklenen özelliklere, geliştirilmiş kullanıcı deneyimine ve hata düzeltmelerine erişmek için bu uygulamanın en son sürümünü indirmenizi öneririz.

Android, Akıllı TV ve BOX için Inat Box APK Son Sürümünü İndirin

Inat Box

Versiyon: 13.14 || Boyut: 10.7 MB

Inat Box, bölgesel ve uluslararası filmleri, web dizilerini ve belgeselleri Türkçe altyazılı olarak sunan Türkiye’nin en popüler ücretsiz yayın platformudur. Bu uygulama, kullanıcıların videoları istedikleri çözünürlükte izlemelerini sağlar ve optimum görüntüleme kalitesi için 480p, 720p ve 1080p seçenekleri sunar.

Kullanıcılar video izlerken asla reklamlarla karşılaşmazlar. Inat box sürekli internet veya Wifi bağlantısı gerektirir. Yavaş bir internet bağlantınız varsa yavaş çalışabilir veya düzgün çalışmayabilir. Yetişkinler ve çocuklar dahil tüm yaş grupları için eğlence sunar. Uygulama ayrıca birçok çocuk TV kanalı sağlar. InatBox APK Son Sürümünü web sitemizden indirin ve telefonunuzda, Smart TV’nizde, TV Kutunuzda ve PC cihazlarınızda film, dizi ve canlı spor izlemenin keyfini çıkarın.

Nasıl Kurulur?

InatBox’ın kolay kurulumu için aşağıda verilen basit talimatları izleyin.

  1. Inat Box APK Dosyasını indirmeye başlamak için yukarıda verilen indirme düğmesine dokunun.
  2. Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynakları Aç bölümüne gidin.
  3. Dosya Yöneticisini açın ve inat Box APK dosyasını bulun.
  4. InatBox APK dosyasına dokunun ve cihazınıza yükleyin.
  5. Şimdi, uygulama başarıyla yüklendi, bu nedenle cihazınızın ana ekranına geri dönün ve uygulamayı açmak için Inat Box Uygulama simgesine dokunun.